OK Raseborgs Onsdagsträningar 2015

 

Datum   

 Karta/Plats

Vägvisning

Arrangör

Extra

 

Ons 8.4

Högsand

Väg 25

Björn-Erik Wickholm, Roy Wickholm, Frank Höglund

 

Resultat
Mellantider

Ons 15.4

Baggby

Väg 25

Kristian Forsell, Jari Kuiro, Kaj Ranta, Daniel Forsell

 

Resultat
Mellantider

Ons 22.4

Vahrs

 Väg 51

Leif Haajanen, Erik Haajanen, Tua Hindersson-Söderholm, Hannele Bäck

RouteGadget SplitBrowser

Resultat
Mellantider

Ons 29.4

Falkgölen

Väg 52

Bengt Fagerlund, Rolf Rönnberg, Christina Lönnberg, Nils Jansson

RouteGadget SplitBrowser

Resultat
Mellantider

Ons 6.5

Oxberget

Väg 186

Pekka Kanste, Heikki Lempinen, Linus Westerlund, Salme Åsten

RouteGadget SplitBrowser

Resultat
Mellantider

Ons 20.5

Västerby Norra

Väg 52

Jörgen Nyman, Jens Jern, Thomas Rehn, Dennis Rehn

Sunnistajan kauppa på plats!

Resultat
Mellantider

Ons 27.5       

Raseborg

 

Jan Täppinen, Marcus Baarman, Olof Palmroos, Maria Ljungqvist

 

Resultat
Mellantider

Ons 3.6

Ovanmalm

 

Sune Forsström, Hans Randström, Rolf Andström, Rolf Åsten

Budkavle 

Resultat
Mellantider

Ons 10.6

Maggböle

 

Andreas Sjöholm, Peter Sjöholm, Tom Lemström, Jerker Biström

RouteGadget SplitBrowser

Resultat
Mellantider

Ons 17.6

Lappvik

 

Kaj Hällfors, Axel Hällfors, Harri Hoffman,

 

Resultat
Mellantider

Ons 24.6

Risten

 

Malin Danielsson, Stig Danielsson, Ole Ahlroth, Jan Wasström

RouteGadget SplitBrowser

Resultat
Mellantider

Ons 1.7

Rävnäs

 

Ove Forsström, Ville Forsström, Mikael Rehn, André Lindroos

Juniorernas serietävling II

Resultat
Mellantider

Ons 8.7

Torplandet/ Fagervik

 

Otto von Frenckell, Johanna von Frenckell, Sara Forsström, Johan Lindholm

Juniorernas serietävling III

Resultat
Mellantider

Ons 15.7

Vitsjön

Väg 25

Benny Forsström, Peter Fagerström, Anne Forsström, Maria Mannström, Ghita Björk

KM-dag

Sunnistajan kauppa på plats!

Resultat
Mellantider

Ons 22.7

Undermalm

Väg 111

Lasse Lindholm, Kjell Lindholm, Frank Kevin

 

Resultat
Mellantider

Ons 29.7

Skogby

Väg 25

Stefan Fiskars, Mikaela Fiskars, Roy Wickholm, Josefina Bäck

Juniorernas serietävling IV

Resultat
Mellantider

Ons 5.8

Joddböle

Väg 51

Raul Röman, Robert von Frenckell, Viktor Bäck, Catarina von Frenckell

 

Resultat
Mellantider

Ons 12.8

Hangö

Väg 25

Pär-Olof Söderström, Kalevi Pienimäki, Marit Pienimäki, Jussi Pietinalho

 

Resultat
Mellantider

Ons 26.8

Västerby Södra

Väg 52

Sune Forsström, Kaj Hällfors, Niklas Nyman, Pekka Kanste

Juniorernas serietävling V

Resultat
Mellantider

Ons 2.9

Gumböleberget

Väg 52

Kosti Piipponen, Börje Broberg, Magnus Mannström, Carita Aminoff

 

Resultat
Mellantider

Ons 9.9

Bergkulla

Väg 51

André Nylund, Harri Leinikka, Leni Windahl, Mika Nieminen

 

Resultat
Mellantider

Ons 16.9

Västerby

Väg 52

Mats Lundström, Magnus Lindroos, Lisette Sjöblom, Maria Danskanen

KM-natt

Resultat
Mellantider

Ons 23.9

Orijärvi

 

FU-47, Leif Kämpe, Reijo Forsman

 

Resultat
Mellantider