Hangö/Hanko: Trettondagsorientering / Loppiaissuunnistus 1.-10.1.2021 - Hangö/Hanko, orientering på egen hand / omatoimisuunnistus



Alla banor

(Lähti: 40, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

      Backman Owe                   Raseborg                        ei aikaa          
      Bäckman Sonja                 Raseborg                        ei aikaa          
      Collan-Weber Tina             KarjUra                         ei aikaa          
      Fagerlund Bengt               Raseborg                        ei aikaa          
      Fagerlund Frida               Raseborg                        ei aikaa          
      Fagerlund Viggo               Raseborg                        ei aikaa
      Forsell Kristian              Raseborg                        ei aikaa          
      Forsström Anne                Raseborg                        ei aikaa          
      Forsström Benny               Raseborg                        ei aikaa          
      Haajanen Leif                 Raseborg                        ei aikaa          
      Haajanen Ulrika               Raseborg                        ei aikaa          
      Kalenius Regina               KarjUra                         ei aikaa          
      Knaapinen Harald              KarjUra                         ei aikaa          
      Knaapinen Kathrin             KarjUra                         ei aikaa          
      Kovalainen Veikko             Raseborg                        ei aikaa          
      Laaksonen Jussi               KarjUra                         ei aikaa          
      Lemström Anna                 Raseborg                        ei aikaa          
      Lemström Fredrik              Raseborg                        ei aikaa          
      Lemström Karl Emil            Raseborg                        ei aikaa          
      Lemström Tom                  Raseborg                        ei aikaa          
      Lindroos Johnny               Raseborg                        ei aikaa          
      Lundström Johanna                                             ei aikaa          
      Lundström Mats                Raseborg                        ei aikaa          
      Lundström Sanne                                               ei aikaa          
      Nurmiainen Elsa               Raseborg                        ei aikaa
      Nurmiainen Jouko              Raseborg                        ei aikaa          
      Nyholm Maija                  Raseborg                        ei aikaa          
      Nyholm Miika                  Raseborg                        ei aikaa          
      Nyholm Mikael                 Raseborg                        ei aikaa          
      Nyman Jörgen                  Raseborg                        ei aikaa          
      Pienimäki Kalevi              Raseborg                        ei aikaa          
      Pienimäki Marit               Raseborg                        ei aikaa          
      Pylväläinen Mari              Raseborg                        ei aikaa          
      Randström Brita               Raseborg                        ei aikaa          
      Randström Hans                Raseborg                        ei aikaa          
      Saarinen Liisa                Raseborg                        ei aikaa          
      Sipkampang Wanlaya            Raseborg                        ei aikaa          
      Toivonen Teemu                TuS                             ei aikaa
      Wickholm Björn-Erik           Raseborg                        ei aikaa
      Wolff Charlotta		    Raseborg			    ei aikaa          

Lisäksi ratoja käytettiin Lynxin ja Helsingin Suunnistajien valmennusryhmien harjoituksissa,
joiden puitteissa radoilla juoksi n. 45 Lynxin ja n. 15 HS:n suunnistajaa.